Hotele i aparthotele

Aparthotel w Świeradowie Zdroju
Aparthotel w Świeradowie Zdroju
Aparthotel w Nowych Babicach koło Warszawy
Aparthotel w Nowych Babicach koło Warszawy 
3 gwiazdkowy hotel w Jawczycach koło Warszawy
Zespół apartamentowy Aquamarina w Dąbkach
Pięciogwiazdkowy hotel w warszawie – róg ul. Jana Pawła II i Grzybowskiej
II etap zespołu „Aquamarina” w Międzyzdrojach

Nasza Pracownia specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych projektów hoteli, aparthoteli i condohoteli pozwalających stworzyć funkcjonalną i komfortową przestrzeń do wypoczynku i relaksu.

Czym wyróżniają się wizje naszych obiektów?

Kompilacja doświadczenia i kreatywności naszego zespołu pozwala spojrzeć na projekt szerzej. Projektując nowy obiekt bierzemy pod uwagę nie tylko kwestie estetyczne, ale również potrzeby przyszłych użytkowników. Śledzimy najnowsze trendy w budownictwie, poszerzając nieustannie swoją wiedzę. Korzystamy z najnowszych technologii i materiałów, co pozwala nam na świadome i innowacyjne projektowanie. Dbamy o to, aby projektowane budynki charakteryzowały się nowoczesną i nieszablonową bryłą oraz spełniały najwyższe standardy jeżeli chodzi o energooszczedność i zrównoważone budownictwo, jednak na końcu zawsze bierzemy pod uwagę zdanie Klienta, tak aby wizja nowoprojektowanego budynku była spójna z jego potrzebami, jak i z zaplanowanym na ten cel budżetem.

Szukasz specjalistów, którzy stworzą projekt hotelu czy aparthotelu? W tym miejscu czeka na Ciebie grupa doświadczonych i kreatywnych architektów, którzy przeprowadzą Cię kompleksowo przez cały proces budowlany od momentu zakupu działki przez uzyskanie pozwolenia na budowę do momentu uzyskania pozwolenia na użytkowanie gotowego obiektu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swojej wizji!