Grafit Architekci | O Nas
16698
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16698,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

O NAS

 

PRACOWNIA GRAFIT ARCHITEKCI

Zajmujemy się pełną obsługą projektową inwestycji budowlanych. Uczestniczymy w procesach inwestycyjnych od momentu zakupu nieruchomości, poprzez etap sporządzania wielobranżowej dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi uzgodnieniami i decyzjami administracyjnymi, do czasu zakończenia realizacji inwestycji. Operujemy na terenie całego kraju, choć większość naszych realizacji znajduje się w Warszawie i okolicach.

 

Przez piętnaście lat działalności zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów budynków mieszkalnych,biurowych, hal magazynowych i produkcyjnych oraz całych osiedli mieszkaniowych, ale naszym pierwszym najważniejszym projektem było zebranie w jednym miejscu doświadczonych i kreatywnych architektów, którzy stworzyli świetnie współpracujący zespół fachowców. Dzięki temu nasza pracownia może podjąć się realizacji zleceń o różnym stopniu trudności i zaawansowania.

WSPÓLNICY

ZESPÓŁ:

MARCIN GAWRYCH

RENATA GAWLAS

Weronika Chojnacka
Agnieszka Sionek
Jarosław Głuszek
Ewa Mania
Tomasz Peszek
Piotr Karlicki