Grafit Architekci | Placówki służby zdrowia
Projekty placówek służby zdrowia są szczególnie wymagające. Nasi architekci posiadają jednak ogromne doświadczenie także w tym obszarze - zapraszamy do współpracy.
16603
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16603,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Placówki służby zdrowia

 

Pracownia Grafit Architekci

wiz_zew2
Klinika okulistyczna „Okoklinik”
Przychodnia ortopedyczna Body Move przy ul. Rydygiera 19 w Warszawie
Przebudowa przychodni zdrowia teatr wielki – Opera Narodowa w Warszawie
Centrum medyczne medicover w Warszawie

Nasza Pracownia specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych projektów placówek służby zdrowia i opieki medycznej, pozwalających stworzyć funkcjonalną i komfortową i bezpieczną przestrzeń do pracy.

Czym wyróżniają się wizje naszych obiektów i przestrzeni wewnątrz budynkowych?

Kompilacja doświadczenia i kreatywności naszego zespołu pozwala spojrzeć na projekt szerzej. Projektując nową przestrzeń bierzemy pod uwagę nie tylko wymogi higieniczne, medyczne oraz kwestie estetyczne, ale również potrzeby przyszłych użytkowników. Śledzimy najnowsze trendy w budownictwie, poszerzając nieustannie swoją wiedzę. Korzystamy z najnowszych technologii i materiałów, co pozwala nam na świadome i innowacyjne projektowanie. Dbamy o to, aby projektowane budynki i przestrzenie charakteryzowały się nowoczesną i nieszablonową bryłą oraz spełniały najwyższe standardy jeżeli chodzi o higienę, energooszczedność i zrównoważone budownictwo, jednak na końcu zawsze bierzemy pod uwagę zdanie Klienta, tak aby wizja nowoprojektowanego obiektu była spójna z jego potrzebami, jak i z zaplanowanym na ten cel budżetem.

Szukasz specjalistów, którzy stworzą projekt placówki służby zdrowia, przychodni, gabinetów lekarskich i opieki medycznej? W tym miejscu czeka na Ciebie grupa doświadczonych i kreatywnych architektów, którzy przeprowadzą Cię kompleksowo przez cały proces budowlany od momentu zakupu działki lub przestrzenni wewnątrz budynkowej przez uzyskanie pozwolenia na budowę do momentu uzyskania pozwolenia na użytkowanie gotowego obiektu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swojej wizji!