Projekty budynków biurowych

 

Pracownia Grafit Architekci

Koncepcja budynku biurowego dla TOYOTA CENTRAL EUROPE
Budynek hali magazynowej z częścią biurową w Jawczycach
Koncepcja budynku biura zarządu dla „Grupy Azoty” w Policach
Koncepcja rewitalizacji dawnej fabryki broni „Łucznik” w Radomiu
Przebudowa budynku handlowego „Ziemowit” w Opolu
Budynek biurowy z częścią konferencyjną w miejscowości Urzut
Zespół budynków handlowo-usługowo-biurowych w Jawczycach
Sortownia borówek w Olchowcu
Siedziba firmy Globol Polska
Radwar business park
Siedziba firmy Apollo Electronics
Siedziba firmy Tower Group
6d51893daf3ccbe0c998b3bd9b71369c
Magazyn cukru wraz z częścią socjalno-biurową w Wolbromiu

Nasza Pracownia specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych projektów budynków biurowych, pozwalających stworzyć funkcjonalną i komfortową przestrzeń do pracy..

Czym wyróżniają się wizje naszych biurowców?

Kompilacja doświadczenia i kreatywności naszego zespołu pozwala spojrzeć na projekt szerzej. Projektując nowy obiekt bierzemy pod uwagę nie tylko kwestie estetyczne, ale również potrzeby przyszłych użytkowników. Śledzimy najnowsze trendy w budownictwie, poszerzając nieustannie swoją wiedzę. Korzystamy z najnowszych technologii i materiałów, co pozwala nam na świadome i innowacyjne projektowanie. Dbamy o to, aby projektowane budynki charakteryzowały się nowoczesną i nieszablonową bryłą oraz spełniały najwyższe standardy jeżeli chodzi o energooszczedność i zrównoważone budownictwo, jednak na końcu zawsze bierzemy pod uwagę zdanie Klienta, tak aby wizja nowoprojektowanego biurowca była spójna z jego potrzebami, jak i z zaplanowanym na ten cel budżetem.

Szukasz specjalistów, którzy stworzą projekt budynku biurowego? W tym miejscu czeka na Ciebie grupa doświadczonych i kreatywnych architektów, którzy przeprowadzą Cię kompleksowo przez cały proces budowlany od momentu zakupu działki przez uzyskanie pozwolenia na budowę do momentu uzyskania pozwolenia na użytkowanie gotowego obiektu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swojej wizji!