Obiekty przemysłowe

 

Pracownia Grafit Architekci

Budynek hali magazynowej z częścią biurową w Jawczycach
Budowa zespołu budynków na cele przetwórstwa rolniczego w Rawie Mazowieckiej
Rozbudowa i przebudowa budynku laboratorium roślin w Otrębusach k. Warszawy
Kompleks budynków przetwórstwa rolniczego w Brzostowcu
Rozbudowa hali w urzucie o część magazynową
Magazyn cukru wraz z częścią socjalno-biurową w Wolbromiu
Budynek chłodni i sortowni z zapleczem socjalno-biurowym w Goszczynie
Sortownia borówek w Olchowcu
Serwerownia kolokacyjna
Siedziba firmy Globol Polska
Modernizacja i przebudowa hali w miejscowości Urzut
Budynek magazynowo-sortowniczo-przechowalniczy
Siedziba firmy Apollo Electronics
Zespół hal magazynowych z bud. Biurowymi w Sękocinie
Centrum logistyczne dla firmy Logis S.A.

Nasza Pracownia specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych projektów obiektów przemysłowych, hal magazynowych i produkcyjnych, pozwalających stworzyć funkcjonalną, ergonomiczną i bezpieczną przestrzeń do pracy.

Czym wyróżniają się wizje naszych obiektów?

Kompilacja doświadczenia i kreatywności naszego zespołu pozwala spojrzeć na projekt szerzej. Projektując nowy obiekt bierzemy pod uwagę nie tylko kwestie logistyczne, wymogi produkcyjne i możliwości jakie daje nam nieruchomość, ale również potrzeby przyszłych użytkowników. Śledzimy najnowsze trendy w budownictwie, poszerzając nieustannie swoją wiedzę. Korzystamy z najnowszych technologii i materiałów, co pozwala nam na świadome i innowacyjne projektowanie. Dbamy o to, aby projektowane obiekty charakteryzowały się nowoczesną i nieszablonową bryłą oraz spełniały najwyższe standardy jeżeli chodzi o energooszczedność i zrównoważone budownictwo, jednak na końcu zawsze bierzemy pod uwagę zdanie Klienta, tak aby wizja nowoprojektowanego obiektu była spójna z jego potrzebami, jak i z zaplanowanym na ten cel budżetem.

Szukasz specjalistów, którzy stworzą projekt hali magazynowej lub produkcyjnej? W tym miejscu czeka na Ciebie grupa doświadczonych i kreatywnych architektów, którzy przeprowadzą Cię kompleksowo przez cały proces budowlany od momentu zakupu działki przez uzyskanie pozwolenia na budowę do momentu uzyskania pozwolenia na użytkowanie gotowego obiektu. Masz pytania? Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swojej wizji!