Grafit Architekci | 3 gwiazdkowy hotel w Jawczycach koło Warszawy - Grafit Architekci
18119
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18119,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Aparthotel w Świeradowie Zdroju

Działka, na której ma zostać zlokalizowana inwestycja, jest położona na obrzeżu miasta, zaledwie 15 minut spacerem od Parku Zdrojowego. Jest doskonałą bazą wypadową dla turystyki pieszej i rowerowej, a także dla narciarzy, szczególnie z uwagi na bliskie sąsiedztwo stoku narciarskiego z wyciągiem. Ze względu na rosnącą popularność Świeradowa -Zdroju a także wychodząc naprzeciw potrzebie zapewnienia większej ilości miejsc noclegowych w okolicy, zaprojektowano 110 wygodnych apartamentów wyposażonych w łazienki, aneksy kuchenne, balkony i loggie.

Zabudowa inspirowana jest miejscową architekturą i wpisuje się w regionalny trend. Założenie opiera się na trzech budynkach różniących się ukształtowaniem bryły, dachu, sposobem opracowania elewacji i gabarytem. Budynki zaprojektowane są na planach prostokątów z licznymi wykuszami. Wykorzystano naturalne zróżnicowanie terenu. Budynki od strony ul. Zakopiańskiej tworzą pierzeję ulicy.

 

Powierzchnia terenu inwestycji 6805 m²
Powierzchnia zabudowy 1873 m²
Powierzchnia całkowita 12018
Powierzchnia użytkowa 5868 m²
Projekt: 2022
Inwestor: Sabe Investments Sp. z o.o.
Lokalizacja: ul. Zakopiańska w Świeradowie Zdroju